ESTON

Volám sa Eston a som hovawart. Narodil som 30. januára 2008 ako predposledné šteňa vrhu E. V nasledovných rubrikách uvádzam fakty o sebe a o mojich rodičoch. Paničke sa však ešte podarilo vypátrať čo to o mojom znamení a vraj to sadne dokonale na moju povahu:D

 

Psi ve znamení Vodnáře (21. 1. - 18. 2.)

1. www.panicek.cz

Pokud máte dost poklidného života a hledáte nějaké to rozptýlení, zkuste to s mazlíčkem Vodnářem. Nad jeho neustálými vylomeninami a roztržitostmi se budete hodně často a hlasitě smát. Myslíte-li si však, že to s ním bude jednoduché, jste na omylu. Zvládnout pytel vos a uklidnit rozběhnutého býka se podaří jen opravdu málo komu. Budete vy ten šťastlivec? V případě že holdujete cyklistice a chtěli byste Vašeho milánka brát sebou, ukroutíte si hlavu, on zkrátka nedokáže běžet jedním směrem. Budete překvapeni, jak se z letícího torpéda na pár chvil stane mazlíček, nad kterým se budete celý rozplývat a v mžiku tento krátký klid vystřídá střemhlavý běh kamsi. Jistě Vám nemusím vykládat, že svoboda pohybu je pro tohoto tvora vším a běda Vám pokud mu v ní budete bránit. Toulky jsou jeho koníčkem, pokud mu příliš nevěříte, mějte na špacíru napěchované kapsy laskominami a nenechejte ho na pochybách, že Vám zásoby vydrží až do konce procházky. Co se stravování týká, je na vlně hltavosti a mlsnosti. Vy Také? Pak budete pár k pohledání. Váš milánek se budete chovat ke všem živým tvorům velice přátelsky, ve smečce se snese s každým. Máte-li však rádi psa, který se na Vás upne, u Vodnáře štěstí nehledejte. Je jasné, že pokud jste lenošivý či pesimistický páníček, nikdy nebudete tvořit dobrý tým se psem vodnářem. Odměnou za Vaši činorodost a smysl pro legraci Vám bude 100% vlídný a roztomilý společník.

2. https://www.e-horoskopy.cz/zvireci-horoskopy/vodnar-pes.asp

Pro pejsky narozené ve znamení Vodnáře je charakteristická vynalézavost, originální myšlení a inteligence. Jsou nezávislí a jedineční. Svobodu potřebují stejně jako psi narození ve znamení Střelce. Jsou rádi v kontaktu s lidmi, ale také potřebují mít své místečko, kam si zalezou a nikdo jiný se k nim nedostane. Kde mohou mít aspoň chvilku sami pro sebe. Jsou velmi aktivní a vymýšlejí neustále nějakou lumpárnu, takže jejich majitel se s nimi nikdy nebude nudit. Mají rádi svou nezávislost a těžko nesou, když je něco zakázaného.Jsou přátelští a společenští, ale výrazně nepřilnou k nikomu určitému. Každého mají rádi svým způsobem a hlavně milují vzrušení. Znamení Vodnáře vládne oběhu, holením a kotníku. Proto je dobré poskytnout pejskovi dostatek pohybu, ale tam, kde si nemůže ublížit.

 

3. https://www.arabela-bernskysalasnickypes.estranky.cz/stranka/psi-horoskop

Pes Vodnář je mezi psy něčím zvláštním. Rád se totiž odlišuje od ostatních a klade velký důraz na svou individualitu. Pes ve znamení Vodnáře se dokáže projevovat velmi svéhlavě a když nechce, je velmi obtížné ho k čemukoliv přinutit. Rád se nechává prosit, ale když cítí, že mu lidé nechávají určitou individualitu, je schopen velkých činů. Má čilou mysl, je velmi pozorný a jen tak něco mu neunikne. Je to pes aktivní a miluje novinky. Potřebuje psovoda, který se rád nechává inspirovat novinkami, takže ne vždy probíhá vše podle zajetých kolejí.